konsultant Kredytum

Nie czekaj

Złóż wniosek

zakończenie wnioskowania na funweb.pl
Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem i w pełni go akceptuję.
Wyślij wniosek
Już wkrótce pojawi się tutaj serwis informacyjny

Fun WEB

Kredytum.pl prosimy o cierpliwość

Powidła

Powidła śliwkowe babci Zosi to cała historia. Jeszcze w czasie, gdy byłam w internacie, przywoziłam ze sobą powidła mojej mamy. Koleżanki zlatywały się i bez pytania mnie o zdanie dobierały się z łyżeczkami do moich powideł. Rzadko udawało mi się utrzymać je w szafce dłużej, niż dwa dni. Bo znikały jak kamfora. Dzisiaj do internatów i akademików jeżdżą już wnuki babci Zosi i każdy z nich domaga się słoiczka powideł od babci. W czym zatem tkwi tajemnica szybko znikających powideł? W świetnym przepisie i doskonałych składnikach.

Do przygotowania powideł potrzebujemy:

- kilogram dojrzałych śliwek węgierek
- pół kilograma cukru na każdy kilogram śliwek
- odrobinę wody
- masę cierpliwości

Przygotowanie powideł:
Śliwki myjemy, przecinamy na połówki wzdłuż i wydłubujemy pestki. Następnie wkładamy śliwki do żeliwnego garnka, wlewamy odrobinę wody na dno i stawiamy na ogniu. Gotujemy powoli, co jakiś czas mieszając drewnianą łopatką. Powidła powinny się tak gotować przez dobrych kilka godzin. Im dłużej tym lepiej. Uwaga! Garnek ma być cały czas odkryty, żeby odparowywał nadmiar wody. Dzięki temu powidła są gęste. Po kilku godzinach dodajemy cukier i gotujemy z cukrem, tym razem już mieszając znacznie częściej i pilnując, by się nie przypaliły. Gdy są już wystarczająco wysmażone, wkładam gorące do słoiczków i zakręcamy. W czasie stygnięcia słoiczki powinny się zassać. Poznamy to po wklęśniętej pokrywce. Dla pewności, żeby powidła się nie popsuły, babcia Zosia kładzie na wierzch powideł pergamin nasączony w alkoholu.

 

Praca dla każdego zostań agentem Kredytum.pl

infolinia 81 44 00 000, agent @ kredytum.pl

Sklep online

To czy sprzedamy dany produkt w serwisie Allegro w dużej mierze zależy od tego jak wygląda nasza aukcja. Nadrzędną cechą jaką muszą posiadać aukcje internetowe jest ich przejrzystość oraz czytelność. Przy wystawianiu aukcji można korzystać z edytora wizualnego lub też z HTML’a. Jednak bez znajomości jego podstaw nie uda nam się stworzyć odpowiedniego wyglądu aukcji. Istnieją różne płatne oraz darmowe programy, które pomagają w tworzeniu aukcji. Można też znaleźć w sieci darmowe szablony. Jednakże te darmowe mogą się dość często powtarzać u innych sprzedawców na allegro.

Zakup szablonu tylko dla siebie nie jest dużym wydatkiem, a pozwoli naszym klientom łatwiej rozpoznawać nasze aukcje. Ponadto oryginalny szablon daje klientom odczucie, że mają do czynienia z profesjonalnym sprzedawcą. Po krótkim czasie łatwo będzie wykreować swoją własną markę. Samo przygotowanie szablonu pod kątem danej aukcji jest banalnie proste i zajmuje dużo mniej czasu niż tradycyjne wystawianie aukcji w serwisie Allegro. pl. Średnio koszt wykonania indywidualnego szablonu do aukcji na allegro wynosi około 40 złotych. Nie jest to duży wydatek, a pozwoli przyciągnąć uwagę większej ilości potencjalnych klientów.

Ważne są też zdjęcia przedmiotu, który wystawiamy. Muszą być przejrzyste i ładne, aby uwydatniały całokształt rzeczy, którą chcemy sprzedać. Ułatwi to w dużej mierze decyzje o zakupie. Zdjęcia są płatne, ale nie kosztują one majątku tylko parę złoty.

Pamiętajmy też o konkretnym i interesującym opisie wystawianego przedmiotu. Najważniejsze informacje o przedmiocie, możemy powtarzać to co zaznaczyliśmy wcześniej w określaniu przynależności przedmiotu na allegro. Odpisujmy też na maile od zainteresowanych – potwierdzi to nasze zaangażowanie, wiarygodność i chęć współpracy.

 

Pożyczka na wyciągnięcie ręki. Pobierz aplikację mobilną