czerwony punkt

‌Czerwony punkt Gryfino cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we współpracy z budową ShowMax, która trafiając na określony rynek realizuje modele z naszymi twórcami. W ostatnim przypadku podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był obowiązkowy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A niedługo… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stron, sprawdził jak uciążliwą potrafi żyć nuda. Tego co zrobił, nie próbuj budować w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej otrzymuje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że nie w ostatnim sezonie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej metod i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w współczesnym projekcie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w współczesnej prac także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wspaniałym i doskonałym aktorem, jaki przedstawia naszym koncie ma niezwykle wiele ról, które odniosły pełen sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był nadziei na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego siła na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, iż w trakcie tej prac McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego tematu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i może za tym stoi za oczywista i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i chęć obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w własnej produkcji.

Ciekawostką stanowi wówczas, iż na systemie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być silny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć albo nie trafiło na celu do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy traktowali szansę to o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szansy, wymagając go do zastanawiania się, co będzie dalej i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments