Droga do szczęścia

Droga do szczęścia – dramat pełen życiowych rozczarowań, który pozostawia wstrząs Emocjonalny obraz ukazujący historię małżeństwa z genialnym duetem CiCaprio i Winslet, mieszkającego na przedmieściach amerykańskiego miasteczka lat 50 XX wieku. Film to nie tylko dobry kawałek dramatu, ale także okazja do zobaczenia na ekranie ponownie duetu Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Nikogo nie trzeba przekonywać, że laureaci Oskara są świetnymi aktorami. To widać i czuć na ekranie, gdzie stworzyli pełną chemii parę, która doskonale oddaje emocje. Dobre dopasowanie sprawia, że każda interakcja tocząca się w domu państwa Wheeler pozwala na wczucie się w ich losy.

Obraz powinni zobaczyć przede wszystkim fani talentu DiCaprio i Winslet. W tym filmie wychodzą z siebie. W „Drodze do szczęścia” zagrali małżeństwo, wiodące z pozoru sielankowe życie na amerykańskim przedmieściu lat 50 XX wieku. Klimat retro przypomina o potężnie rozwijającej się w tamtym czasie gospodarce USA, gdzie wszystko miało swój porządek.

Dobrze sytuowani mieszkańcy w dużych, ładnych domach z ogródkiem i białym płotkiem, pracujący mężowie i zajmujące się domem żony. Każdy miał i dążył do spełnienia „american dream”. Tak jest także z głównymi bohaterami. Frank (DiCaprio) ma dobrą, ale nudną pracę biurową, która nie spełnia jego ambicji. Ma dwoje dzieci z April (Winslet), która prowadzi dom i z utęsknieniem rozpacza nad swoją nieudaną karierą aktorską i utraconym, wolnym życiem.

Każde z nich, mimo że pozornie mają wszystko, nie czuje szczęścia i spełnienia. Żyjąc w codziennej rutynie i robiąc te same rzeczy każdego dnia, coraz bardziej ulegają swojej frustracji. To prowadzi do szeregu nieporozumień i kłótni.

Są przytłoczeni i znudzeni swoim życiem. Oboje utwierdzają się w przekonaniu, że kiedyś nie chcieli, aby tak było. Rozminęli się z własnymi oczekiwaniami i rzeczywistością, która okazała się inna, niż to sobie wyobrażali. Pewnego dnia postanawiają zamarzyć jak za dawnych lat i chcąc uciec przed codziennością, postanawiają, że przeniosą się do Paryża.

Choć wszyscy wokół uważają ten pomysł za szalony i nierealny, małżeństwo przekonuje otoczenie i siebie nawzajem do zrewolucjonizowania swojego życia o 180 stopni. W końcu jednak ich cele i marzenia zaczynają się diametralnie rozmijać, a na ich drodze do szczęścia stają nieoczekiwane okoliczności. Czy pomysł ma szansę powodzenia i czy im się uda?

Popularne wyszukiwanie: Droga do szczęścia cda Droga do szczęścia online Droga do szczęścia cały film lektor pl youtube Droga do szczęścia caly film Droga do szczęścia cały film Droga do szczęścia lektor pl Droga do szczęścia online pl Droga do szczęścia lektor Droga do szczęścia youtube Droga do szczęścia za darmo Droga do szczęścia cały film pl lektor Droga do szczęścia cały film lektor
Sam Mendes
Justin Haythe
30 stycznia 2009 (Polska) 15 grudnia 2008 (świat)
$75 226 021
2 nagroda oraz 19 nominacji
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Podziel się swoją opinią

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Gdzie kupować rolety antywłamaniowe?

Rolety Moryń

Coraz częściej zastanawiacie się nad zakupem rolet antywłamaniowych? Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Gdzie kupować elementy z tej grup? Reakcje na obecne wszelkie pytania znajdziecie po przeczytaniu poniższego artykułu.

Czytaj więcej »
Kwas hialuronowy - składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy Polanów

Kwas hialuronowy to podstawa, która tak organizuje w polskim układzie. Jest czynnikiem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, jest element mazi stawowej oraz powstaje w gronie szklistym oka.

Czytaj więcej »
Daj ocene (5 / 2)