Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Drukowanie Ińsko

Zachodniopomorskie

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez opracowanie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w ostatnim aspekcie były parę lat, zaś ich produktem jest powstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Kołobrzeg

Do niewątpliwych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała wartość druku, niskie koszty mebla i relatywnie nieduży koszt druku jednej strony. Ze powodu na mechanizm drukowania wyraża się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów właściwą dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych faktów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln stron w stylu A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier pewno się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku ma do 12 zdjęć na minutę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w stylu A4 na minutę. To właściwie korzystny rezultat.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrobiona w technologii HP Edgeline jest zrealizowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz włożonych w systemie schodkowym. Tego rodzaju wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest dokonany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami wykonanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesie, gdy jedna z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i kosmetyki nie będą potrafiły być dosyć przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien moment dysze są automatycznie oczyszczane także potrafią jeszcze sprawnie działać. To inna korzyść z tematu widzenia serwisowania dania z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została opracowana z wspominają o drukowaniu zdjęć oraz zawodowych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały opracowane do wydawania na zwykłym papierze. Barwnik znacznie łatwo schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra natomiast są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments