Dziecko z google'a

Dziecko z google’a, czyli człowiek na specjalne zamówienie za kilka tysięcy dolarów Kupujesz plemniki i jajeczka online według preferencji, zarodki lecą do Indii, tam surogatka udostępnia swoją macicę i rodzi pociechę – oto produkcja dzieci w XXI wieku. Czy można wyprodukować sobie dziecko? Okazuje się tak.

Twórcy dokumentu „Dziecko z google’a” pokazują kontrowersyjny biznes współczesnego świata. W Indiach od lat kobiety sprzedają swoje ciała, aby rodzić dzieci dla zagranicznych par, które pragną mieć swojego potomka. W dużej części są to pary homoseksualne. Historia, która jeży włos na głowie zostaje opowiedziana z perspektywy mężczyzny z Izraela.

Homoseksualny Doron i jego partner zapragnęli być rodzicami, dlatego kupili sobie córeczkę. Na amerykańskim portalu wybrali dawczynię jajeczek rodnych. Jeden z mężczyzn udostępnił swoje plemniki.

Nawiązali kontakt z chętną kobietą, u której został wszczepiony zapłodniony sztucznie zarodek. Po dziewięciu miesiącach na świat przyszła dziewczynka. Jak przyznaje homoseksualista, aby zostać ojcami, wraz z partnerem sprzedali jedno mieszkanie.

Po udanym własnym doświadczeniu, Doron wpada na pomysł biznesu, którego kulisy obserwujemy na ekranie. Nawiązuje współpracę z kliniką w Indiach, która od lat praktykuje wynajmowanie tak zwanych zastępczych matek.

U kobiet wszczepiane są zarodki od zagranicznych bogaczy, którzy nie mogą mieć dzieci. Na koniec dziewiątego miesiąca ciąży, rodzice przyjeżdżają i odbierają dziecko. Zarobek, jaki otrzymuje surogatka za tę usługę to w najlepszym wypadku około 6 tysięcy dolarów.

Do tych praktyk dobrowolnie zgłaszają się kobiety w skrajnej biedzie, które chcą odmienić swój los. Tak powstaje międzynarodowy interes, w którym Izraelczyk odgrywa rolę pośrednika.

Zbiera zamówienia na dzieci, łączy dawców z przyszłymi rodzicami. Czasami wystarczy znaleźć dawczynię jajeczek, ale gdy brakuje drugiej strony – także dawcę plemników. Doron dostarcza materiał do laboratorium, gdzie zapładniane i zamrażane są zarodki. Mężczyzna pakuje je w walizkę i leci do Indii. Tam zapładniana jest „zastępcza matka” i historia zaczyna się od początku.

W miarę upływu czasu Doron ma coraz więcej zgłoszeń. W filmie poznajemy także historię jednej z dawczyń jajeczek. Zgłosiła się na ochotniczkę do firmy, która zajmuje się ich sprzedażą. Strona internetowa wygląda jak portal randkowy. Są blondynki, brunetki, kobiety różnej rasy i narodowości, które dla pieniędzy dają się ostrzykiwać hormonami i wyciągnąć komórki rodne ze swojej macicy.

Jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek? Jakie konsekwencje będzie miała zabawa w Pana Boga? Czy tego rodzaju ingerencja w naturę to pomoc ludziom i przyszłość, czy upadek ludzkości? Koniecznie zobacz ten film.

Popularne wyszukiwanie: Dziecko z google’a cda Dziecko z google’a online Dziecko z google’a cały film lektor pl youtube Dziecko z google’a caly film Dziecko z google’a cały film Dziecko z google’a lektor pl Dziecko z google’a online pl Dziecko z google’a lektor Dziecko z google’a youtube Dziecko z google’a za darmo Dziecko z google’a cały film pl lektor Dziecko z google’a cały film lektor
Zippi Brand Frank
8 maja 2009 (świat)
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Podziel się swoją opinią

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Sprawdź inne portale filmowe z nowościami zarejestruj się za darmo:

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

Polecamy portal z filmami za darmo cinemateka wejdż i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Gdzie kupować rolety antywłamaniowe?

Rolety Moryń

Coraz częściej zastanawiacie się nad zakupem rolet antywłamaniowych? Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Gdzie kupować elementy z tej grup? Reakcje na obecne wszelkie pytania znajdziecie po przeczytaniu poniższego artykułu.

Czytaj więcej »
Kwas hialuronowy - składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy Polanów

Kwas hialuronowy to podstawa, która tak organizuje w polskim układzie. Jest czynnikiem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, jest element mazi stawowej oraz powstaje w gronie szklistym oka.

Czytaj więcej »
Daj ocene (5 / 2)