Dziecko z google'a

Dziecko z google’a, czyli człowiek na specjalne zamówienie za kilka tysięcy dolarów Kupujesz plemniki i jajeczka online według preferencji, zarodki lecą do Indii, tam surogatka udostępnia swoją macicę i rodzi pociechę – oto produkcja dzieci w XXI wieku. Czy można wyprodukować sobie dziecko? Okazuje się tak.

Twórcy dokumentu „Dziecko z google’a” pokazują kontrowersyjny biznes współczesnego świata. W Indiach od lat kobiety sprzedają swoje ciała, aby rodzić dzieci dla zagranicznych par, które pragną mieć swojego potomka. W dużej części są to pary homoseksualne. Historia, która jeży włos na głowie zostaje opowiedziana z perspektywy mężczyzny z Izraela.

Homoseksualny Doron i jego partner zapragnęli być rodzicami, dlatego kupili sobie córeczkę. Na amerykańskim portalu wybrali dawczynię jajeczek rodnych. Jeden z mężczyzn udostępnił swoje plemniki.

Nawiązali kontakt z chętną kobietą, u której został wszczepiony zapłodniony sztucznie zarodek. Po dziewięciu miesiącach na świat przyszła dziewczynka. Jak przyznaje homoseksualista, aby zostać ojcami, wraz z partnerem sprzedali jedno mieszkanie.

Po udanym własnym doświadczeniu, Doron wpada na pomysł biznesu, którego kulisy obserwujemy na ekranie. Nawiązuje współpracę z kliniką w Indiach, która od lat praktykuje wynajmowanie tak zwanych zastępczych matek.

U kobiet wszczepiane są zarodki od zagranicznych bogaczy, którzy nie mogą mieć dzieci. Na koniec dziewiątego miesiąca ciąży, rodzice przyjeżdżają i odbierają dziecko. Zarobek, jaki otrzymuje surogatka za tę usługę to w najlepszym wypadku około 6 tysięcy dolarów.

Do tych praktyk dobrowolnie zgłaszają się kobiety w skrajnej biedzie, które chcą odmienić swój los. Tak powstaje międzynarodowy interes, w którym Izraelczyk odgrywa rolę pośrednika.

Zbiera zamówienia na dzieci, łączy dawców z przyszłymi rodzicami. Czasami wystarczy znaleźć dawczynię jajeczek, ale gdy brakuje drugiej strony – także dawcę plemników. Doron dostarcza materiał do laboratorium, gdzie zapładniane i zamrażane są zarodki. Mężczyzna pakuje je w walizkę i leci do Indii. Tam zapładniana jest „zastępcza matka” i historia zaczyna się od początku.

W miarę upływu czasu Doron ma coraz więcej zgłoszeń. W filmie poznajemy także historię jednej z dawczyń jajeczek. Zgłosiła się na ochotniczkę do firmy, która zajmuje się ich sprzedażą. Strona internetowa wygląda jak portal randkowy. Są blondynki, brunetki, kobiety różnej rasy i narodowości, które dla pieniędzy dają się ostrzykiwać hormonami i wyciągnąć komórki rodne ze swojej macicy.

Jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek? Jakie konsekwencje będzie miała zabawa w Pana Boga? Czy tego rodzaju ingerencja w naturę to pomoc ludziom i przyszłość, czy upadek ludzkości? Koniecznie zobacz ten film.

Popularne wyszukiwanie: Dziecko z google’a cda Dziecko z google’a online Dziecko z google’a cały film lektor pl youtube Dziecko z google’a caly film Dziecko z google’a cały film Dziecko z google’a lektor pl Dziecko z google’a online pl Dziecko z google’a lektor Dziecko z google’a youtube Dziecko z google’a za darmo Dziecko z google’a cały film pl lektor Dziecko z google’a cały film lektor
Zippi Brand Frank
8 maja 2009 (świat)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Oglądaj za Darmo

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

 

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

 

Polecamy portal z filmami za darmo Vod.plus wejdź i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Biura Pośrednictwa Pracy

Biura Pośrednictwa Pracy Bobolice zadzwoń 578503403

Zgoda z agencją zatrudnienia gości z Ukrainy Przyjmując się na zgodność z agencją zatrudnienia gości z Ukrainy zyskujemy pewność, że po krótkim czasie oczekiwanie pozyskamy prawego i godnego zaufania pracownika czerpiącego z wymienionego kraju. Warto działać taki scenariusz, ponieważ reagowanie na naszą rękę może wywoływać za sobą zbyt długie ryzyko. Zdecydowanie lepiej zdać się na nauk fachowców chodzących w agencji pracy, jacy nie tylko szybko znajdą pracowników, a i załatwią wszelakie formalności bezpośrednio związane spośród ich spowodowaniem i pobytem w różnym państwie. Nie pełni zdają sobie spośród tego kwestię, choć to ogromnie istotne zagadnienie i rzetelne dołączenie do tematu pozwoli

Czytaj więcej »
Agencja pracy

Agencja pracy Wałcz

Szybko załatwimy W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych agencji, współpracujące z nami firmy mogą brać na super szybką realizację ich zgłoszenia. Praca tymczasowa samego z własnych gości możliwa jest obecnie po wykonaniu wszelkich formalności i spraw urzędowych – a bowiem nie ociągamy się z ich kończeniem i nie czekamy do niedawnego dnia, proces ten jest naprawdę dużo łatwo. 0 0 votesDaj ocene

Czytaj więcej »
Markizy na całe lato – najlepsza ochrona dla Twojego tarasu

Markizy Stargard Szczeciński

Markizy na wszystkie lato – najlepsza opieka dla Twojego tarasu W ciepłe dni nie ma lepszej warty na taras, niż markiza ogrodowa. Skutek ten sprawiony jest z najczystszej wartości materiałów, by zapewnić Ci znakomitą ochronę przed słońcem i deszczem – tak, że możesz żyć pora na zewnątrz zawsze wtedy, jak przechodzisz na ostatnie ochotę. W obecnym punkcie dowiesz się, jakie kolejne zalety są markizy ogrodowe od WAKO rolety żaluzje. 0 0 votesDaj ocene

Czytaj więcej »
0 0 votes
Daj ocene