Gotowi na wszystko. Exterminator

Kolejna polska romantyczna komedia, która pozwoli utwierdzić w przekonaniu ogólną rzeszę Polaków, że wszystkie rodzime produkcje to te same historie opowiedziane trochę inaczej. Kolejna polska romantyczna komedia, która pozwoli utwierdzić w przekonaniu ogólną rzeszę Polaków, że wszystkie rodzime produkcje to te same historie opowiedziane trochę inaczej. Oczywiście wyprodukowano szereg filmów, które przeczą temu stereotypowi, jednak przeciętny Polak, wystawiający sobie opinię o rodzinnej kinematografii, na podstawie powszechnie dostępnych produkcji, taki wniosek wyciągnie.

Mam nadzieję, że uzna film Gotowi na wszystko. Exterminator za przeciętny, ponieważ na taką ocenę zasługuje. Po krótce film opowiada historię przyjaciół, którzy porzucili wspólne granie w zespole muzycznym, o tytułowej nazwie, ze względu na osobiste nieporozumienia.

Mieszkając w małe miejscowości, bez większych perspektyw, spotykają się po kilku latach na pogrzebie kolegi z rzeczonego zespołu, który zginął na wyjeździe zarobkowym za granicą. Moment śmierci kolegi i poczucie winy za jego los (gdyby zespół istniał, kolega nie musiałby wyjeżdżać) niejako powodują ponowny powrót myśli do wspólnego grania.

Zespół ponownie się odradza, zmieniając jednak kierunek muzyczny na bardziej populistyczny- ku niezadowoleniu członków zespołu. Film porusza kilka innych wątków, oczywiście miłosny, który kończy się bardzo przewidywalnie, szpitala psychiatrycznego i zaburzeń psychicznych, co mam wrażenie nie do końca reżyserowi wyszło, połączenie ambitnych planów z wiejskimi realiami i wiele innych. Film z pewnością miał być w zamyśle zabawny, jak na komedię przystało, i kilka razy faktycznie można się zaśmiać, jednak nie więcej.

Aktorstwem przekonuje chyba tylko Dorota Kolak, która bez względu na podejmowaną rolę wypada genialnie i autentycznie. Pomimo naprawdę ciekawych nazwisk, filmu nie należy uznać za udany, zwłaszcza zakończenia, które również było do przewidzenia. Większość aktorów powiela schematy z innych produkcji i powtarzają po prostu znane postaci w nowym otoczeniu i innej historii. Film wzbogacony jest wieloma utworami z polskiej sceny muzycznej, więc oprócz oglądania można po prostu posłuchać muzyki.

Popularne wyszukiwanie: Gotowi na wszystko. Exterminator cda Gotowi na wszystko. Exterminator online Gotowi na wszystko. Exterminator cały film lektor pl youtube Gotowi na wszystko. Exterminator caly film Gotowi na wszystko. Exterminator cały film Gotowi na wszystko. Exterminator lektor pl Gotowi na wszystko. Exterminator online pl Gotowi na wszystko. Exterminator lektor Gotowi na wszystko. Exterminator youtube Gotowi na wszystko. Exterminator za darmo Gotowi na wszystko. Exterminator cały film pl lektor Gotowi na wszystko. Exterminator cały film lektor
Michał Rogalski
Przemysław Jurek, Michał Rogalski
5 stycznia 2018 (Polska) 18 grudnia 2017 (świat)
2 nominacje
Facebook
Twitter
LinkedIn
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Oglądaj za Darmo

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

 

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

 

Polecamy portal z filmami za darmo Vod.plus wejdź i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Biura Pośrednictwa Pracy

Biura Pośrednictwa Pracy Bobolice zadzwoń 578503403

Zgoda z agencją zatrudnienia gości z Ukrainy Przyjmując się na zgodność z agencją zatrudnienia gości z Ukrainy zyskujemy pewność, że po krótkim czasie oczekiwanie pozyskamy prawego i godnego zaufania pracownika czerpiącego z wymienionego kraju. Warto działać taki scenariusz, ponieważ reagowanie na naszą rękę może wywoływać za sobą zbyt długie ryzyko. Zdecydowanie lepiej zdać się na nauk fachowców chodzących w agencji pracy, jacy nie tylko szybko znajdą pracowników, a i załatwią wszelakie formalności bezpośrednio związane spośród ich spowodowaniem i pobytem w różnym państwie. Nie pełni zdają sobie spośród tego kwestię, choć to ogromnie istotne zagadnienie i rzetelne dołączenie do tematu pozwoli

Czytaj więcej »
Agencja pracy

Agencja pracy Wałcz

Szybko załatwimy W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych agencji, współpracujące z nami firmy mogą brać na super szybką realizację ich zgłoszenia. Praca tymczasowa samego z własnych gości możliwa jest obecnie po wykonaniu wszelkich formalności i spraw urzędowych – a bowiem nie ociągamy się z ich kończeniem i nie czekamy do niedawnego dnia, proces ten jest naprawdę dużo łatwo. 0 0 votesDaj ocene

Czytaj więcej »
Markizy na całe lato – najlepsza ochrona dla Twojego tarasu

Markizy Stargard Szczeciński

Markizy na wszystkie lato – najlepsza opieka dla Twojego tarasu W ciepłe dni nie ma lepszej warty na taras, niż markiza ogrodowa. Skutek ten sprawiony jest z najczystszej wartości materiałów, by zapewnić Ci znakomitą ochronę przed słońcem i deszczem – tak, że możesz żyć pora na zewnątrz zawsze wtedy, jak przechodzisz na ostatnie ochotę. W obecnym punkcie dowiesz się, jakie kolejne zalety są markizy ogrodowe od WAKO rolety żaluzje. 0 0 votesDaj ocene

Czytaj więcej »
0 0 votes
Daj ocene