Kwas hialuronowy - składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy Polanów

Poradnik Warto przeczytać

Kwas hialuronowy to podstawa, która tak organizuje w polskim układzie. Jest czynnikiem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, jest element mazi stawowej oraz powstaje w gronie szklistym oka.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Alga DermoLift Elixir

Najwięcej kwasu hialuronowego zlokalizujemy w skórze. Po 25. roku istnienia jego wielkość stopniowo się zmniejsza, a bieg ten znacznie przyspiesza po czterdziestce. Na szczęście kwas hialuronowy jest właśnie używany w pielęgnacji także potrafimy łatwo zwiększać jego braki. Zobacz, dlaczego warto wziąć po kremy z kwasem hialuronowym lub jego czystą postać.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to związek, który pobiera wodę w piłce właściwej, czyli, mówiąc najprościej, poprawia jej odzyskać naturalne piękno oraz odpowiednią pozycję. Skóra młoda jest odpowiednią ilość kwasu hialuronowego, więc jest zgodna, spokojna i sprężysta. Wraz z procesem starzenia, cera traci również kwas hialuronowy, a my zaczynamy zauważać zmarszczki oraz utratę elastyczności. Nic dziwnego – jedna cząsteczka kwasu istnieje w stanie wiązać około 250 cząsteczek wody, natomiast jego ubytek jest bardzo widoczny.

Kwas hialuronowy stosowany istnieje w medycynie estetycznej również do niwelowania oznak starzenia, jak również powiększania oraz nawilżania ust. Sięgają po niego rzadko ortopedzi. Ma bowiem składnik mazi stawowej, natomiast jego oddanie pomaga w niwelowaniu wielu chorobie.

Kwas hialuronowy zyskał grono wiernych fanów nie wyłącznie ze względu na spektakularne działanie, lecz zarówno na bezpieczeństwo. Możemy bez obaw podawać go również w gabinetach medycyny estetycznej (o ile nie mamy ku temu zdrowotnych przeciwwskazań), jak również brać z jego dóbr w jakości kremów, maseczek czy ser.
Kwas hialuronowy w kosmetykach

Kwas hialuronowy możemy wyszukać w wielu gotowych kosmetykach. Producenci zachęcają nas kremami oraz maseczkami z smakiem tego segmentu. Przedstawia się jednak, że kwas hialuronowy możemy uzyskać podobnie jak produkt osobisty i układać go z popularnymi kosmetykami! Kwas hialuronowy zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skóry, wchodząc w powierzchnię zrogowaciałą naskórka i odżywiając skórę od wewnątrz. Skutek ten daje na skórze delikatny, ochronny film i kładzie ją przed utratą wody. Kwas hialuronowy do własnej pielęgnacji odnajdziesz w kolekcji polskiej marki kosmetyków naturalnych Creamy.

Kwas hialuronowy o stężeniu 5% możesz budować z własnymi produktami. Dodaj kroplę materiału do bliskiego serum, maseczki lub kosmetyku i uważaj, jak dostosowuje się Twoja skóra. Możesz jeszcze łączyć go z kosmetykami już bezpośrednio na Twojej twarzy. Pamiętaj, by słoiczek lub buteleczkę z kwasem trwać w zamkniętym opakowaniu i utrzymywać przed łatwym dostępem światła, wilgoci oraz powietrza. Najlepiej schować go w lodówce.

Kwasu hialuronowego nie wprowadzaj na skórę zranioną czyli po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, jak np. laseroterapia, mikrodemrabrazja czy peeling głęboki.

Jak widzisz, możesz darować sobie idealnie gładką skórę bez potrzeby odwiedzania kliniki medycyny estetycznej. Już dzisiaj zamów swój kwas hialuronowy, by odpowiednio nawilżyć skórę oraz zapomnieć o objawach starzenia!

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments