Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny

Jeśli ktoś widział jak Mia stawała się księżniczką koniecznie musi zobaczyć, jak ta wspaniała dziewczyna wybiera sobie męża! Czy aby być królową będzie w stanie poświęcić prawdziwą miłość?

Kontynuacja przygód młodej dziewczyny, która z szarej myszki stała się księżniczką. Mia ( Anne Hathaway) mimo wielu obaw zgodziła się przeprowadzić do Genovi, by tam rozpocząć nowe życie, jako Mia Thermopolis Renaldi. Ze spokojnej, prostej uczennicy musiała zmienić się w dystyngowaną kobietę. Tak jak w pierwszej części Mia miała dylemat czy jest gotowa, aby rządzić w państwie Genovia, tak teraz, aby móc zasiąść na tronie musi wyjść za mąż.

Problem tkwi w tym, że aktualnie dziewczyna nie ma żadnego wybranka serca. Rozpoczyna się, więc wielkie poszukiwanie odpowiedniego kandydata.

Jednak pojawia się problem w postaci drugiej osoby, która ma takie sama prawa do tronu. Z początku jej rywal Nicholas Devereaux ( Chris Pine) nie życzy jej najlepiej i stara się uwieść piękną księżniczkę.

Chce przez to pokrzyżować jej plany i zgodnie z naciskiem ze strony jego wuja Visconta Mabreya ( John Rhys – Davies) zasiąść na tronie. Jeżeli Mia nie znajdzie sobie męża, to królem może zostać jej rywal, …który na swój sposób jest uroczym i pociągającym mężczyzną, co zauważa młoda dziewczyna. A jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej.

Mimo że księżniczka zaręczyła się z Andrew Jacoby ( Callum Blue) to relacja z Nicholasem przeistacza się w cos poważniejszego. Czy dziewczyna domyli się, że jej kochanek tylko wykorzystuje ją, aby mógł sam zasiąść na tronie?

A może jednak i jego uczucia są prawdziwe? Warto z całą rodziną usiąść i zobaczyć tą przezabawną komedię. Jeśli podobała Wam się pierwsza część przygód Mii, to w tej znajdziecie jeszcze więcej zabawnych akcji.

Głowni bohaterowie:

Anne Hathaway – Mia Thermopolis

Julie Andrews – Królowa Clarisse Renaldi

Heather Matarazzo – Lilly Moscovitz

Hector Elizondo – Joe

Kathleen Marshal – Charlotte Kutaway

Chris Pine – Nicholas Devereaux

Callum Blue – Andrew Jacoby

Caroline Goodall – Helen

John Rhys-Davies – Viscount Mabrey

Larry Miller – Paolo

Ciekawostki:

Film dostał nominację do nagrody Czarna Szpula za najlepszy scenariusz filmowy Shonda Rhimes

Zdjęcia zrealizowano w Pasadenie, Universal City, Los Angeles, Santa Clarita, zamek Longford w Wielkiej Brytanii

W 1997 aktorka Julie Andrews przeszła operację gardła. W „ Pamiętniku księżniczki” otrzymała swoją pierwszą rolę, w której zaśpiewała piosenkę.

Scena z materacowym surfingiem – aktorka Julie Andrews sama wykonała ten trik kaskaderski.

Popularne wyszukiwanie: Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny cda Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny online Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny cały film lektor pl youtube Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny caly film Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny cały film Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny lektor pl Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny online pl Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny lektor Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny youtube Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny za darmo Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny cały film pl lektor Pamiętnik księżniczki 2 Królewskie zaręczyny cały film lektor

Garry Marshall
Bob Brunner, Shonda Rhimes
17 grudnia 2004 (Polska) 7 sierpnia 2004 (świat)
$134 734 481
1 nominacja
Facebook
Twitter
LinkedIn
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Oglądaj za Darmo

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

 

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

 

Polecamy portal z filmami za darmo Vod.plus wejdź i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Biura Pośrednictwa Pracy

Biura Pośrednictwa Pracy Bobolice zadzwoń 578503403

Zgoda z agencją zatrudnienia gości z Ukrainy Przyjmując się na zgodność z agencją zatrudnienia gości z Ukrainy zyskujemy pewność, że po krótkim czasie oczekiwanie pozyskamy prawego i godnego zaufania pracownika czerpiącego z wymienionego kraju. Warto działać taki scenariusz, ponieważ reagowanie na naszą rękę może wywoływać za sobą zbyt długie ryzyko. Zdecydowanie lepiej zdać się na nauk fachowców chodzących w agencji pracy, jacy nie tylko szybko znajdą pracowników, a i załatwią wszelakie formalności bezpośrednio związane spośród ich spowodowaniem i pobytem w różnym państwie. Nie pełni zdają sobie spośród tego kwestię, choć to ogromnie istotne zagadnienie i rzetelne dołączenie do tematu pozwoli

Czytaj więcej »
Agencja pracy

Agencja pracy Wałcz

Szybko załatwimy W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych agencji, współpracujące z nami firmy mogą brać na super szybką realizację ich zgłoszenia. Praca tymczasowa samego z własnych gości możliwa jest obecnie po wykonaniu wszelkich formalności i spraw urzędowych – a bowiem nie ociągamy się z ich kończeniem i nie czekamy do niedawnego dnia, proces ten jest naprawdę dużo łatwo. 0 0 votesDaj ocene

Czytaj więcej »
Markizy na całe lato – najlepsza ochrona dla Twojego tarasu

Markizy Stargard Szczeciński

Markizy na wszystkie lato – najlepsza opieka dla Twojego tarasu W ciepłe dni nie ma lepszej warty na taras, niż markiza ogrodowa. Skutek ten sprawiony jest z najczystszej wartości materiałów, by zapewnić Ci znakomitą ochronę przed słońcem i deszczem – tak, że możesz żyć pora na zewnątrz zawsze wtedy, jak przechodzisz na ostatnie ochotę. W obecnym punkcie dowiesz się, jakie kolejne zalety są markizy ogrodowe od WAKO rolety żaluzje. 0 0 votesDaj ocene

Czytaj więcej »
0 0 votes
Daj ocene