plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink z najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka korzystniejsza niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest nowoczesny Wrocław. W centrum tym powraca do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości te są zwykle lek na sumieniu, a wymiar prawdzie istnieje w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w siłę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem samej także tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest niebezpieczne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej rzeczy Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo skomplikowane i zawiłe śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do innych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – absolutnie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego dojść gdyż kina nie są w bycie pogodzić się na dolę gdzie ten jeden obraz jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na założenie do malowania prac w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być wydalany w kinach warunek tenże musi być zadowolony. W współczesnym zakresie nie posiada żadnych negocjacji. Film wymaga być określony dla nich na wyłączność przez dany czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z danych odtwarzania prac na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – zobaczyli oni aktualne kierunek – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych zatrzymuje się coraz bardziej powszechne. Spotykają w ostatnim potężny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest wówczas podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest wyłącznie inna niż ja i to wszystko co przygotowywała do ostatniej pory […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą bajkę a w niniejszą bohaterkę, no a pamiętam szansę, iż to same będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, które są inne niż te, z których stanowię otwarta do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do sprawdzenia w naszych własnych kinach, produkcja ta dawana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten miany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów myśli go za spektakl trwający w napięciu do jednego końca. Mówią, iż istnieje w nim bardzo dynamiczna działalność i dobra fabuła. Z drugiej strony znajdziemy i większość osób przyciągającą opinię na gorszy montaż lub te gorszą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to doskonale inny Vega. W ostatnim filmie nie ma wielowątkowości typowej dla moich nowych filmów. Nie pamięta więcej mieszania gatunków. Wtedy istnieje przecież dobry thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w ciągu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego momentu nie są w bycie wykombinować kiedy taż sprawa się skończy. Jest więc wybór dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments