Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek klient może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest także dla odbiorców indywidualnych, kiedy i instytucji dających usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze oraz instytucje zatrudniające wkład w Projekcie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Projekcie Partnerskim nagród mają gwarancja, iż ich użytkownicy czy znajomi będą czerpać z najciekawszych usług hostingowych, zaś ich branży będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za każdą kolejną usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego nowego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla wszystkich typów firmy, jak jeszcze osób jakie nie posiadają także usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować także do znajomych, jak zarówno do indywidualnych klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich nadawane są punkty, jakie można zamienić na kasę albo na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo klientów od dawna poleca pomocy w nazwa.pl, dlatego właśnie zdecydowali się zrewanżować i wyróżnić ich zbyt lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Projekcie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyznę jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na punkt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Projekcie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments