Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko uważa na to, że 2019 rok będzie bardzo popularnym czasem na rynku kryptowalut. W minionym etapie media obiegła wiadomość o tym, iż w następnym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował wysoko w górę, oraz wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wprowadzenie w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przejawiały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest podstawowym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże duże możliwości na duże zyski, o czym mówił nawet na naszym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w ścianach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W relacji nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam cel był wskazany. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z liczną ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jako KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto zarabiamy w świecie, który ze szczególnym dystansem idzie do nowoczesnych projektów.

Saleta wygląda w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W małym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, a na wyglądzie wszystek będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest widoczną i cenioną osobą nie ale w świecie boksu. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Saleta raczej odznacza się zdrowym rozsądkiem również w historie nie wykazywał skłonności do przemieszczania się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer bawi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął uchwałę o zgodności z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest pełną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie była specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi bądź artykuły w budowie gadżetów. Projekt pamięta także na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, natomiast w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments