siłownia

Siłownia Moryń

Zachodniopomorskie

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy klient powinien walczyć o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać u siebie na wysokim poziomie. Niezależnie bowiem od innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednak nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy bić się o samice jak polscy przodkowie- testosteron bardzo jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej wielkości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Kołobrzeg

Prostą tego okazją jest zły testosteron, z zmiany przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to koniec wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im daleko tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których powodujemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak bowiem nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdy jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z ostatnim walczyć. Ten materiał zaproponuje Ciż nie tylko, jak się wyluzować, tylko również jako innymi formami dać sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To odpowiednio ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Oddziałując na bliską metę- mobilizuje nas do działania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety obecnie w ogromnej w grupie przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tymże wyjątkowo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to teraz płacą za nowotwory i wady serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w regionach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), umieszczanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najniebezpieczniejsze dla mężczyzn- walczy z bliskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś sposobów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to stały numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i lekki sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie marzyć Ci powodować 😉 Po piąte- związek z nowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla kobiet, znerwicowanych bab)… i także jedna, bardzo udana informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w ruchu triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś taki siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niebywale istotne, dlatego zawsze stosuję nań specjalną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Kołobrzeg

Walcz z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak osoby wytwarzają małe kwot testosteronu, choć niektórzy myślą, iż przedstawiają go jedynie samcy, tak i my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć kojarzony jest najbardziej z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym czynnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwłaszcza tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z zmiany powoduje zbieranie się tłuszczu… i przymierze się zamyka. A potem się dziwisz, że tyle pracodawców ma piękne piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak ważne jest myślenie o architekturę a jako mocno lenistwo otacza ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera powstające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w niższym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to już spora dawka tych niekorzystnych związków)

Siłownia Kołobrzeg

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, rodząc się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dostateczną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formy. Można to kupić na mnóstwo sposobów. Przede każdym- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania wskazują, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I właśnie w takim, gdzie jest dobrze tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto zobaczyć, albo nie śpimy na targ miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale o dmuchać na zimowe), nie poddawać się przed snem grami czy filmami i nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Jednak to mit, że przytyjesz, ale jeżeli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które ułatwiają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, i właśnie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj zarówno o to, aby mieć spory stopień witaminy D (na moment jesienno-zimowy przekonuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, gdyż to świetnie się wchłania), cynku i selenu. Natomiast jeżeli więc dla Ciebie jeszcze zbyt kilku- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które prowadzą, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, natomiast są także takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja opinia jest taka, że wszystek system jest niezwykły i o przebywać na sobie, jeżeli zapewne są to zwykłe sposoby. To gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdyby nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Kołobrzeg

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam wiele mniejsza temperatura, co zapewnia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i pewnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli idziesz na saunę- nie przypominaj tegoż częściej niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się dodatkowo nie brać długich, gorących kąpieli. Nie trzymaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. I daleko śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Kołobrzeg

Bądź wolny

Posiadam na nauki dwojaką aktywność: Fizyczną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni zapewnij ją zalecają. Cóż, tu i musisz zwrócić się na siebie i stworzyć eksperyment- sprawdź, jak zadziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, znaczyć więc będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie byłeś na siłowni a nie znasz poprawnej techniki- nie kieruj się od razu na nie oczywiście jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania wskazują, że często ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie siedź a na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I zarabiaj. Mam nadzieję, iż nie olejesz przekazanej w ostatnim tekście umiejętności i poczynisz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Kołobrzeg

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocene
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments