Wielki Szu
Doświadczony szuler zgadza się uczyć swoich sztuczek młodego i pełnego zapału gracza.
Popularne wyszukiwanie: Wielki Szu cda Wielki Szu online Wielki Szu cały film lektor pl youtube Wielki Szu caly film Wielki Szu cały film Wielki Szu lektor pl Wielki Szu online pl Wielki Szu lektor Wielki Szu youtube Wielki Szu za darmo Wielki Szu cały film pl lektor Wielki Szu cały film lektor
Sylwester Chęciński
Jan Purzycki
16 maja 1983 (Polska) 16 maja 1983 (świat)
1 nagroda oraz 2 inne nagrody i 4 nominacje
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Podziel się swoją opinią

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Zatrudnij Ukraińców do pracy w Niemczech

Zatrudnij Ukraińców do pracy w Niemczech

Zatrudnienie cudzoziemców (m.in. Ukraińców, Białorusinów, Gruzinów, Rosjan, Mołdawian) w Niemczech. Delegowanie pracowników spoza Unii do pozycji w przeciwnym kraju Unii Europejskiej. Polscy pracodawcy mają okazję delegowania do akcji za granicą naszych ludzi jak jeszcze obywateli innych państw trzecich niebędących członkami Unii Europejskiej.

Czytaj więcej »
Gdzie kupować rolety antywłamaniowe?

Rolety Moryń

Coraz częściej zastanawiacie się nad zakupem rolet antywłamaniowych? Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Gdzie kupować elementy z tej grup? Reakcje na obecne wszelkie pytania znajdziecie po przeczytaniu poniższego artykułu.

Czytaj więcej »
Daj ocene (5 / 1)